Kategória: Blog

Ako si zjednodušiť mailovú komunikáciu so zákazníkom

Písanie správ a komunikácia si vyžaduje určitý čas. Uvediem vám zopár cenných tipov, ako si túto prácu zrýchliť a uľahčiť. Jedná sa o tipy, ktoré môžete ihneď začať používať. Cieľom nich je dosiahnuť, aby ste s písaním rovnakých správ dokola strácali čo najmenej času. Väčšina mailovej komunikácie sa stále týka toho istého.

Prečo každý chce databázy emailov, ale od nás ich nedostane?

Často sa na nás obracajú zákazníci so žiadosťou o zaslanie cenovej ponuky pre dodanie databázy firiem. Veľmi sa tomu poteším a kontaktujem späť zákazníka, aký typ adries, akú cieľovú skupinu si žiada. Vtedy moja radosť obvykle získa trhliny. Zákazník si totiž pod adresou predstavuje čosi iné.

ako vytvoriť výbušný arzenál reklamy

Ako urobiť reklamu za malé peniaze

Lákalo ma do nadpisu napísať čarovné slovíčko „zadarmo“. Ale…nič nie je zadarmo. Dokonca ani veci, ktoré sú zadarmo vás môžu stáť veľa peňazí. To isté platí pre tvorbu reklamy na internete. V tomto článku vám však vytvorím postup, ktorý vám umožní prezentovať vašu ponuku naozaj za malé peniaze. Navyše s maximálnym účinkom.

Myšlienková mapa AMONIT s.r.o.

Ako tvoriť myšlienkové mapy

Pri plánovaní marketingu, práce či riadení ľudí si môžete pomôcť myšlienkovými mapami. Dlho som hľadal vhodný typ, ktorý je nenáročný na prácu a umožňuje mi mať prehľad pri plánovaní nových aktivít.

Posledná analýza po cachovaní súborov na stránke pomocou pluginu W3 Total Cache.

Ako zrýchliť zobrazovanie sa webových stránok vo WordPresse?

Zdá sa vám, že sa vaše web stránky otvárajú dlho? Pravdepodobne to tak je. Treba s tým čosi urobiť. Nájsť riešenie ako túto rýchlosť výrazne zlepšiť.   1.krok: Premerajte si objektívne rýchlosť stránok. Online nástroje pre sledovanie rýchlosti stránok: https://gtmetrix.com http://tools.pingdom.com/fpt/ Niektoré funkcie sú zadarmo, niektoré sú dostupné v platenej verzii. Pre overenie základných údajov však postačí...

Ako spravovať affiliate kampaň na Affilboxe?

Vy nás propagujte bannermi, textovou reklamou či v mailovej komunikácii a my vás odmeníme províziou z obratu zo zákazky alebo za kliknutie. To je affiliate partnerský program. Affiliate partnerské kampane spravujeme v spolupráci so službou Affilbox.cz.

kniha Affiliate

Novinky v affiliate kampani od AMONIT s.r.o.

Uvediem vám pár noviniek, ktoré sme pre vás pripravili v rámci nášho affiliate partnerského programu. 1. Zvýšili sme províziu za získanie konverzie na 9% (predtým bolo 7%) 2. Predĺžili sme platnosť cookies na 90 dní 3. Kvôli neefektívnosti sme zrušili odmenu za kliknutia. Ak ste mali nárok na odmenu pred zrušením, tá vám bude vyplatená....

  • eBook zadarmo
  • Kategórie článkov
  • 160x600-cesta-zakaznika-online-kurz-1512740043.jpg