Ako šetriť s cashbackom

Cashback karta je pre vás niečo ako občiansky preukaz, ktorý vám umožní vstup do vášho nového priestoru.

V ňom môžete šetriť, koľko len chcete, alebo môžete zarábať tisícky EUR. Záleží iba na vás. Už čoskoro bude neoddeliteľnou súčasťou každého zákazníka.

Máte už svoju cashback kartu v peňaženke, alebo v mobile? Nie? V tom prípade si ju ihneď bezplatne objednajte.

NAOZAJ JE CASHBACK ZADARMO ?!?

Na úvod často počúvame dve otázky, ktoré zaujímajú tých, čo ešte kartu nemajú: „Akože je to zadarmo (veď to je nejaké podozrivé...)?“ a druhou je „Ako to funguje (veď to bude zložité, to nezvládnem...)? Mám pre vás dobrú správu:

ODPOVEĎ NA OTÁZKU č.1:

Služba cashback je pre vás doživotne zadarmo. Dôvodom je, že všetky náklady spojené s cashbackom platia obchodníci, u ktorých nakupujete. Vy využívate iba výhody a bonusy, ktoré z nej vyplývajú.

ODPOVEĎ NA OTÁZKU č.1:

Ako to funguje? Je to absolútne jednoduché. Stačí si to raz vyskúšať a už s tým nebudete chcieť prestať ;-)

Vyberiete si obchod

Prihlásite sa do vlastného cashback systému (na mobile, či počítači). Vyhľadáte si vhodný e-shop či predajňu, v ktorom si chcete nakúpiť.

Nakúpite, ako ste zvyknutý

Pri nákupe cez internet kliknete na odkaz vášho obchodu v mobilnej aplikácii a nakúpite si. Pri nákupe v predajni sa pri nákupe preukážete cashback kartou alebo čiarovým kódom v mobile. Cashback zľava sa vám automaticky započíta.

Získate späť vaše peniaze

Zo sumy, ktorú ste pri nákupe minuli sa vám vráti na účet výška cashback zľavy (1-5%). Pri super cashbacku dokonca oveľa viac!

Sledujte trendy v cashback svete

Najlepšie sa naučíte šetriť s vašou kartou, ak budete sledovať akcie a bonusy, ktoré sú pre vás pripravované počas celého roka. Napríklad sledujte blog www.Cashback.discount, v ktorom objavíte

  • Články o cashbacku
  • Nástroje cashbacku
  • Cashback vo svete
  • Návody na využívanie cashbacku

Cenným zdrojom informácií sú aj sociálne siete, napríklad skupina „CASHBACK.DISCOUNT – Peniaze späť“ je určená pre záujemcov o cashback a pre držiteľov našich kariet. Prihláste sa na: https://www.facebook.com/groups/peniazespat/ .

Nemáte ešte vlastnú cashback kartu? Bezplatne si ju vyžiadajte na adrese http://bit.ly/2oNVolF